Valime välja parima sildi ja viida kavandi PDF Print E-mail

06.07.2009
01.juulini sai esitada küla sildi ja viida kavandeid. Konkursile laekus neli sildi kavandit ja kaks viida kavandit. Nüüd on käes see etapp, kus kõik külaelanikud saavad oma arvamust avaldada. Nagu eelnevalt teada antud on kõik pered žürii liikmed ning iga pere valib välja ühe neile kõige rohkem meeldinud sildi ja viida kavandi.

Ootame vastuseid järgmistele punktidele:
1. Märkida teie perele kõige rohkem meeldinud küla sildi kavandi number ja soovi korral lisada kommentaar.
2. Märkida teie perele kõige rohkem meeldinud viida kavandi number ja soovi korral lisada kommentaar.
3. Märkida teie pere pingereas teisel kohal oleva küla sildi kavandi number. Seda juhuks, kui kaks kavandit saavad ühepalju hääli.
4. Kui teie pere arvates ei sobi ükski kavand või te ei soovi valimisel osaleda, siis andke kindlasti ka sellest teada ning soovi korral lisage oma ettepanekud ja märkused.

Vastused saab saata kodulehelt e-mailina lingi Kontakt alt või panna Saari mäel asuvasse "Tael-Kapak" postkasti. Ärge unustage vastamisel märkimast talu (pere) nime. Kui teie pere poolt ei laeku vastust hiljemalt 31.juuliks, loeme seda vastamatajätmiseks.

Originaalkavandeid saab näha Marjo ja Maia juures. Need, kellel ei ole arvutit ja internetti, saavad koopiad kavanditest ning vastava lehe arvamuse avaldamiseks.

 
< Prev   Next >
© 2020 www.pikavere.ee
J! is Free Software released under the GNU/GPL License.