Jaanipäevast ja ... PDF Print E-mail

25.06.2009
Selleaastane jaanilaupäev ja jaanipäev möödusid ilma sajuta, päikesepaisteliselt ja soojalt. Meie küla jaanituli toimus 20.juunil ja paraku otsustas ilmataat just sel õhtul Pikavere küla kohal taevakraanid lahti keerata. Vihmast hoolimata kogunes külaplatsile kenake hulk rahvast. Marjo tõi koormakatte ning ühisel nõul ja jõul sai "vihmavari" puude vahele üles tõmmatud, lisaks meie olemasolevale katusealusele. Sel aastal osalesid meie jaanitulel ka Maive, Tiit ja Eha Iska külast ning Rita ja Aleks Koonga külast. Toredad ja abivalmis inimesed, ootame neid edaspidigi meie üritustele. Meil oli kavas sportlikud mängud, aga need jäid seekord kahjuks vihma tõttu ära. Loodame järgmine kord tasa teha. Aitäh kõigile osavõtjatele!

01.juulini saab veel esitada sildi ja viida kavandeid. Peale seda lähevad esitatud kavandid niiöelda küla mööda rändama - iga pere peab välja valima kõige rohkem meeldinud sildi ja viida kavandi. Olgem siis osavõtlikud ja aktiivsed oma arvamust avaldama.

Aleksander tegi ettepaneku puhastada tiiki, kuhu on üksjagu vetikaid kasvanud. Oleks kena kui te annate teada, mida asjast arvate. Selle töö ettevõtmise korral oleks siis vaja ka abikäsi.

Ja ikka ei väsi kordamast - kui kellelgi on veel mingeid ettepanekuid meie küla tegemiste osas, siis andke aga teada. Kontakt

 
< Prev   Next >
© 2020 www.pikavere.ee
J! is Free Software released under the GNU/GPL License.