Pikavere fotokonkurss sai Eesti Kultuurkapitali toetuse PDF Print E-mail
15.04.2008
Kahjuks vähendati toetussummat, saime Kultuurkapitalilt 3000.- krooni. Koonga valla ja Pilteri poolne rahastamine ei muutu. Kahjuks ei kannata Pikavere Küla Seltsi eelarve omaosaluse tõstmist, nii tuleb konkurss läbi viia vähendatud summaga.
Täiendav reklaam ilmub nii Pärnu Postimehes kui Junnumaa kuukirjas.
Konkurss kestab 1. maist kuni 30. juunini. Ootame Pikavere küla kujutavaid fotosid (maksimaalselt 10 ühe osaleja kohta) mis tuleb esitada nii fotodena 10×15 cm formaadis paberil kui CD-l elektrooniliselt. Fotod ja CD palume saata Pikavere Küla Seltsi aadressil Pikavere küla, Koonga sjk., Pärnumaa 88430  Palume kasutada märksõna ja lisada oma isikuandmed teises suletud ümbrikus. Fotosid hindab žürii mille koosseis on praegu veel kinnitamata.
Peaauhind on 2000.- krooni väärtuses kinkekaart Pärnu Pilter OÜ-lt. Võimalik on osaleda konkursil ka noorte kategoorias, selleks tuleb märkida ümbrikule märgusõna „noor“. Noorte kategooria auhinnaks on 800.- krooni väärtuses kinkekaart. Lohutusauhinnaks on 200.- krooni väärtuses kinkekaart Pärnu Pilter OÜ-lt. Kõigist osalenud fotodest koostatakse fotoalbum. Kaheksa paremat raamitakse suureformaadilisena ja neid on juulis võimalik vaadata Pärnu Pilter OÜ Vee tänava fotopoes, augustis eksponeeritakse fotosid Pikavere vennastekoguduse palvemajas. Konkursi tulemusi  kajastab ja võidufoto avaldab Pärnu Postimees.
 
< Prev   Next >
© 2020 www.pikavere.ee
J! is Free Software released under the GNU/GPL License.