Meie talgud 7.mail PDF Print E-mail

09.05.2016

Esialgu meie oma külas seekord talguid ei planeerinudki, aga lõpptulemusena toimusid talgud lausa kahel rindel ja kella üheteistkümnest neljani. Sel aastal oli Teeme Ära üheks talguteemaks veeohutus ja tänu vallavanema soovitusele registreerisimegi oma talgud. Kuna meie külas asuvat Saari tiiki kasutatakse suplus- ja ujumiskohana, oli veeohutuse teema ka meie jaoks päevakohane. Tänu sellele saime Päästeametilt infotahvli ja päästerõnga koos viskeliiniga. Puidust stend on veel tegemisel ja seega stendi paigaldamisega läheb aega. Küll aga korrastasime talgupäeval tiigi ümbrust. Vambola tegi ühele tiigi ääres asuvale pingile uue seljatoe. Aitäh Vambolale, tema hoiab ikka tiigil silma peal!
Pikavere Küla Selts rendib Koonga Vallavalitsuselt Biopuhasti kinnistut, mis on antud valla poolt avalikuks kasutamiseks ja on mõeldud ATV-dega sõitmiseks hobi korras. Talgupäeval korrastasime ka seda maad, võtsime maha võsa, vedasime võsa kokku ja äestasime osa maad üle, kuna seal on väga paks kulu. Tööd jätkub seal veel edaspidisekski, samuti paigaldame sinna infotahvli.
AITÄH KÕIGILE MEIE TALGULISTELE - Külli, Malle, Maia, Marjo, Aivar, Anne, Aleksander, Tiina, Rainer, Gerli ja kõige noorem talguline 8-kuune Rihard!
Pilte vaata Pildigaleriist 
 
< Prev   Next >
© 2019 www.pikavere.ee
J! is Free Software released under the GNU/GPL License.