Meie tunnustasime PDF Print E-mail
 • 18.augustil 2012 toimunud külapäeval tunnustatud tegijad
  Külapäeval ütlesime suur aitäh kõigile meie küla inimestele, kes on küla korda teinud, sest see on üsna suur ja järjepidev töö. Nimeliselt nimetasime ja meene andsime nendele inimestele, kes oma tööde kõrvalt leiavad aega ka küla ühisalade korrastamiseks ja toimetavad suveti aktiivsemalt külavahel. 
  1. Nigula-Aadu pere Vambola ja Külli teene on see, et külaplats ja tiigi ümbrus on niidetud ja hooldatud; osa kiviaedu on Vambola korrastatud ja sirgeks laotud.
  2. Sepa talust Jorma teene on see, et suuremad alad saavad traktoriga ära niidetud; sel aastal on tänu Jormale niidetud ka suure tee ääred; me tunnetame küla tegemistes järjest rohkem tema abikätt.
  3. Mälgu-Jüri pere eesotsas Maiaga teene on see, et allküla tänava ääred ja kõrvaltänavad on niidetud ja võsa lõigatud; külaplatsi pinkide-laudade värvi on uuendatud, et need ajahambale ikka vastu peaksid. 

 • Aasta Tegija 2011 - härra Aleksander Jegorov
  2011.a. Pikavere küla Aasta Tegijaks valisime Aleksander Jegorovi, tänu kellele suuresti on külal välikäimla. Kevadel paigaldas ta välikäimlale uue katuse ja kohendas ust, mis oli ära vajunud, ta on osa võtnud talgupäevadest, aidanud tiigi äärest kuivanud puid maha võtta, vajadusel remontinud küla trimmerit. Aitäh Aleksanderile ja loodame ka edaspidi tema abile!
  Aasta Tegija 2011 kuulutasime välja külapäeval 18.augustil 2012. Kuna Aleksander ei osalenud külapäeval, andsime tiitliga kaasneva meene üle hiljem.
    
 • Aasta Tegija 2010 - proua Maia Tael
  2010.a. Pikavere küla Aasta Tegijaks valisime Maia Taela ja tiitliga kaasneva meene andsime üle uusaastapeol 08.jaanuaril. Kuna Maia on küla alaline elanik, siis on ta alati olemas ja abivalmis, kui midagi vaja teha on. See on kohati nii iseenesestmõistetav, et ei märkagi küsida, kas Maial ikka aega leidub. Ta on vastu võtnud ja tutvustanud küla mitmetele ekskursioonigruppidele. Kui on vaja külatänava ääri riisuda või trimmerdada, siis on Maia alati platsis. Samuti on tema teene ka see, et küla välikäimla on puhas ja kasutusväärne. Aitäh Maiale ja soovime jätkuvat tegutsemistahet!

 • Aasta Tegija 2009 - proua Marjo Kapak
  Aasta Tegijaks 2009 valisime enamuse arvamust avaldanute tahtel Marjo Kapaku. Marjo on järjepidevalt küla eestvedamisel kaasa löönud. 2009.aastal oli Marjo see, kes Pikavere Küla Seltsi eestvedamise enda ülesandeks võttis: korraldas talgupäeva ja sellele järgnenud pikniku, küla jaanitule, viis läbi viidakonkursi koos tänuüritusega ja reklaamis meie küla meedias. Samuti on tänu Marjo kohusetundlikule tööle korras seltsi raamatupidamine ja Pikavere küla koduleht sisukas ning vaatamisväärne.

 • Aasta Tegija 2008 - proua Nele Tamm
  2008.a. Pikavere küla Aasta Tegijaks valisime Nele Tamme. Nele kirjutas ja organiseeris sel aastal kaks üsna suuremahulist projekti - fotokonkursi ning õppeseminaride sarja koos ekskursiooniga. Nele on algusest peale kohusetundlikult täitnud meie seltsi juhatuse esinaise kohustusi, kirjutanud ja läbi viinud teisigi projekte, osalenud meie küla tutvustavatel üritustel ning loomulikult korraldanud meie jooksvaid tegemisi. Nimetatud tiitliga kaasnenud meene andsime üle Pikavere küla jõulupeol 20.detsembril. Aitäh Sulle, Nele ja soovime ikka jätkuvat energiat!
    
 • Aasta Toetaja 2008 - Koonga Vallavalitsus
  2008.a. toimus meie väikese küla jaoks suursündmus - Pikavere külas toimus telesaate "Laulge kaasa" lindistus. Loomulikult sai see kõik toimuda tänu Koonga Vallavalitsusele. Samuti on Koonga Vallavalitsus leidnud alati võimaluse meie projekte kaasrahastada ning abistanud meid tehnika ja ka töömeestega meie küla heakorrastamisel. Nimetatud tiitliga kaasnes meene, mille andsime üle Pikavere küla jõulupeol 20.detsembril. Täname Koonga Vallavalitsust ja loodame koostöö jätkumist!

 • Aasta Tegija 2007 – härra Vambola Sepp
  Esimeseks Pikavere Aasta Tegijaks valisime üksmeelselt Vambola Sepa, koos aunimetusega andsime üle väikese meene.  Vambola pälvis meie tunnustuse oma visa ja järjekindla tööga küla kaunimaks muutmisel. Tema on see inimene, kes igapäevaselt toimetab, laob üles kiviaedu, täidab tee auke, korjab mahakukkunud oksi, koristab tiigi kaldaid, kõike ei jõua üles lugedagi. Vambola paistab silma ka äärmise tagasihoidlikkusega. 
 • Aasta Toetaja 2007 – härra Mark Soosaar
  2007. aastal paistis meie toetamisega silma Mark Soosaar, ta pööras tähelepanu meie probleemidele ja tõi Pikaverre ka Pärnumaalt valitud Riigikogu saadikud. Kuulutasime Pikavere Aasta Toetaja välja ja andsime vastava meene üle Riigikogu Pärnumaa saadikuterühma kohtumisel valijatega Endla teatris 29. detsembril. Tänasime härra Mark Soosaart meile osutatud tähelepanu eest.
 
© 2020 www.pikavere.ee
J! is Free Software released under the GNU/GPL License.