Uudised
Piknik ja Ć¼ldkoosolek PDF Print E-mail

16.06.2008                                                                                                                                                                                                             14.juunil jäi ära küla suvepiknik, kuna külla saabus kauaoodatud vihm.

 Üritame UUE PIKNIKU pidada 23.JUUNIL algusega KELL 17.00

14.juunil toimus seltsi üldkoosolek. Juhatuse valisime seekord 5-liikmelise: Nele Tamm (juhatuse esimees), Riina Kappak, Urmas        Bereczki, Maia Tael ja Marjo Kapak (raamatupidaja). Meie seltsi liikmeskond täienes kahe tubli mehe võrra - Ülo ja Sass.               Kohaletulnud peredele jagati kätte arengukava, mille saavad samuti ka kõik teised pered. Püüame jätkata oma tegevusi vastavalt arengukavale. Rääkisime ka kaevanduste teemal ja meie lõplik seisukoht on - OLEME KAEVANDUSTE RAJAMISE VASTU ning      otsustasime algatada vastava allkirjade kogumise.

Tähelepanu külarahvas! Veel on mõned vabad kohad 26.juulil toimuvale ekskursioonile Suure-Jaani valda.

30.JUUNINI KESTAB VEEL PIKAVERE KÜLA FOTOKONKURSS.

Oleme sunnitud rääkima ka halbadest asjadest. Meil on hea meel kõigi külaliste üle, kes meie küla külastavad, aga meie                    välikäimla sisustus ja tarvikud on kohapeal kasutamiseks, MITTE KAASAVÕTMISEKS.

 
Juhatuse koosolekud PDF Print E-mail
21.04.2008
20.aprillil toimunud juhatuse koosolekul võtsime vastu otsuse muuta juhatuse tööpõhimõtet. Nüüdsest toimuvad juhatuse koosolekud üks kord kuus, iga kuu teisel pühapäeval kell 17.00 Saari mäel.  Kõik külainimesed, kes asja vastu huvi tunnevad, on samuti oodatud. Ootame kõiki, kellel on mingi probleem tekkinud ja püüame ära lahendada. 
 
Taotleme raha selle aasta ekskursiooniks PDF Print E-mail
15.04.2008
Esitasime taotluse KOP-i kevadvooru. Sel aastal on plaanis külastada Suure-Jaani valda. Sõidu ajal esineb
loenguga Pärnu Kolledži õppejõud härra Valter Parve. Meie põhiline huviobjekt on Kuhjavere küla, mis
valiti Aasta külaks 2007. Plaanis on külastada Olustvere lossi, meid on lubanud vastu võtta ka Olustvere
Maanaiste Selts. Lõunapaus on Suure-Jaanis, kus meiega kohtub Suure-Jaani vallavalitsuse esindaja.
Peale lõunat külastame veel Energia talu, seal asub ka külatuba. Meiega koos sõidavad ka sel aastal Sauga
valla inimesed. Meil on loostöökokkulepe MTÜ Kilksamaa-Räägu Külaseltsiga. Ekskursiooni on lubanud
kaasrahastada Koonga vald ja Sauga vald. Planeeritav toimumine 26. juulil, täpsem info ja reklaam hiljem.
 
Pikavere fotokonkurss sai Eesti Kultuurkapitali toetuse PDF Print E-mail
15.04.2008
Kahjuks vähendati toetussummat, saime Kultuurkapitalilt 3000.- krooni. Koonga valla ja Pilteri poolne rahastamine ei muutu. Kahjuks ei kannata Pikavere Küla Seltsi eelarve omaosaluse tõstmist, nii tuleb konkurss läbi viia vähendatud summaga.
Täiendav reklaam ilmub nii Pärnu Postimehes kui Junnumaa kuukirjas.
Konkurss kestab 1. maist kuni 30. juunini. Ootame Pikavere küla kujutavaid fotosid (maksimaalselt 10 ühe osaleja kohta) mis tuleb esitada nii fotodena 10×15 cm formaadis paberil kui CD-l elektrooniliselt. Fotod ja CD palume saata Pikavere Küla Seltsi aadressil Pikavere küla, Koonga sjk., Pärnumaa 88430  Palume kasutada märksõna ja lisada oma isikuandmed teises suletud ümbrikus. Fotosid hindab žürii mille koosseis on praegu veel kinnitamata.
Peaauhind on 2000.- krooni väärtuses kinkekaart Pärnu Pilter OÜ-lt. Võimalik on osaleda konkursil ka noorte kategoorias, selleks tuleb märkida ümbrikule märgusõna „noor“. Noorte kategooria auhinnaks on 800.- krooni väärtuses kinkekaart. Lohutusauhinnaks on 200.- krooni väärtuses kinkekaart Pärnu Pilter OÜ-lt. Kõigist osalenud fotodest koostatakse fotoalbum. Kaheksa paremat raamitakse suureformaadilisena ja neid on juulis võimalik vaadata Pärnu Pilter OÜ Vee tänava fotopoes, augustis eksponeeritakse fotosid Pikavere vennastekoguduse palvemajas. Konkursi tulemusi  kajastab ja võidufoto avaldab Pärnu Postimees.
 
Taotlus Eesti Kultuurkapitalile PDF Print E-mail
28. veebruar 2008
Pikavere Küla Selts esitas taotluse Eesti Kultuurkapitali stipendiumitaotluste veebruari vooru.
Taotlesime raha Pärnumaa ekspertgrupilt Pikavere küla fotokonkursi korraldamiseks. Taotletav summa on 5000.- krooni, kaasfinantseerimisega toetavad meid Koonga vald 2000.- ja Pärnu Pilter OÜ 500.- krooni. Omafinantseeringuks on plaanitud 411,50 krooni. Otsuse rahastamise kohta saame 20. märtsiks.
 
<< Start < Prev 11 12 Next > End >>

Results 100 - 105 of 105
© 2019 www.pikavere.ee
J! is Free Software released under the GNU/GPL License.