Uudised
Meie oma mƤng PDF Print E-mail
07.07.2008
Meie külal on nüüd oma täringumäng "Pikavere kiviaiad". Idee ja teostuse autor on Ülli Kont. Mäng kujutab
endast külaplaani, kus talust talusse liikumine toimub meie külale omaselt väikeste kivikestega. Igas talus juhtub
midagi naljakat. Kes soovib mänguga tutvuda ja mängida, võtke ühendust Maia`ga.
 
Kaunis Kodu 2008 PDF Print E-mail

30.06.2008
28.juunil toimus Pikaveres külaplatsil valla heakorrakomisjoni poolt korraldatud üritus, kuhu olid kutsutud
kõik valla Kaunis Kodu 2008 võitjad. Ka meie küla esindajatel oli au viibida kutsutute hulgas, kuna
Pikavere küla sai I koha looduslähedase keskkonna kujundamisel.
Tänukirjaga kaasnes märk "Kaunis Kodu 2008" ja rahaline preemia 1000 krooni.

 
Siiski Ƶnnestus PDF Print E-mail
25.06.2008
24.juuni õhtul õnnestus ära pidada meie suvepiknik. Teatavasti olid jaanilaupäev ja jaanipäev sel aastal väga vihmased. Seega sai pikniku toimumise aega mitu korda muudetud. Kui nüüd kõigini ei jõudnud teade pikniku toimumisest, siis vabandame. Teinekord oleme ka ise aktiivsemad. Piknik oli tore, grillisime vorsti, sõime kooki ja ajasime juttu. Nele korraldas huvitava oksjoni, kus sai elulisi väärtusi osta meie oma Pikavere raha - pikneri eest. Lõke, mis alguses ei tahtud küll hästi põlema hakata, oli lõpuks väga võimas ja pakkus suurepärast vaatepilti. Aitäh Vambole nii hea lõkke tegemise eest!
 
Piknik ja Ć¼ldkoosolek PDF Print E-mail

16.06.2008                                                                                                                                                                                                             14.juunil jäi ära küla suvepiknik, kuna külla saabus kauaoodatud vihm.

 Üritame UUE PIKNIKU pidada 23.JUUNIL algusega KELL 17.00

14.juunil toimus seltsi üldkoosolek. Juhatuse valisime seekord 5-liikmelise: Nele Tamm (juhatuse esimees), Riina Kappak, Urmas        Bereczki, Maia Tael ja Marjo Kapak (raamatupidaja). Meie seltsi liikmeskond täienes kahe tubli mehe võrra - Ülo ja Sass.               Kohaletulnud peredele jagati kätte arengukava, mille saavad samuti ka kõik teised pered. Püüame jätkata oma tegevusi vastavalt arengukavale. Rääkisime ka kaevanduste teemal ja meie lõplik seisukoht on - OLEME KAEVANDUSTE RAJAMISE VASTU ning      otsustasime algatada vastava allkirjade kogumise.

Tähelepanu külarahvas! Veel on mõned vabad kohad 26.juulil toimuvale ekskursioonile Suure-Jaani valda.

30.JUUNINI KESTAB VEEL PIKAVERE KÜLA FOTOKONKURSS.

Oleme sunnitud rääkima ka halbadest asjadest. Meil on hea meel kõigi külaliste üle, kes meie küla külastavad, aga meie                    välikäimla sisustus ja tarvikud on kohapeal kasutamiseks, MITTE KAASAVÕTMISEKS.

 
Juhatuse koosolekud PDF Print E-mail
21.04.2008
20.aprillil toimunud juhatuse koosolekul võtsime vastu otsuse muuta juhatuse tööpõhimõtet. Nüüdsest toimuvad juhatuse koosolekud üks kord kuus, iga kuu teisel pühapäeval kell 17.00 Saari mäel.  Kõik külainimesed, kes asja vastu huvi tunnevad, on samuti oodatud. Ootame kõiki, kellel on mingi probleem tekkinud ja püüame ära lahendada. 
 
<< Start < Prev 11 12 Next > End >>

Results 100 - 108 of 108
© 2019 www.pikavere.ee
J! is Free Software released under the GNU/GPL License.