Uudised
Meie talgud 7.mail PDF Print E-mail

09.05.2016

Esialgu meie oma külas seekord talguid ei planeerinudki, aga lõpptulemusena toimusid talgud lausa kahel rindel ja kella üheteistkümnest neljani. Sel aastal oli Teeme Ära üheks talguteemaks veeohutus ja tänu vallavanema soovitusele registreerisimegi oma talgud. Kuna meie külas asuvat Saari tiiki kasutatakse suplus- ja ujumiskohana, oli veeohutuse teema ka meie jaoks päevakohane. Tänu sellele saime Päästeametilt infotahvli ja päästerõnga koos viskeliiniga. Puidust stend on veel tegemisel ja seega stendi paigaldamisega läheb aega. Küll aga korrastasime talgupäeval tiigi ümbrust. Vambola tegi ühele tiigi ääres asuvale pingile uue seljatoe. Aitäh Vambolale, tema hoiab ikka tiigil silma peal!
Pikavere Küla Selts rendib Koonga Vallavalitsuselt Biopuhasti kinnistut, mis on antud valla poolt avalikuks kasutamiseks ja on mõeldud ATV-dega sõitmiseks hobi korras. Talgupäeval korrastasime ka seda maad, võtsime maha võsa, vedasime võsa kokku ja äestasime osa maad üle, kuna seal on väga paks kulu. Tööd jätkub seal veel edaspidisekski, samuti paigaldame sinna infotahvli.
AITÄH KÕIGILE MEIE TALGULISTELE - Külli, Malle, Maia, Marjo, Aivar, Anne, Aleksander, Tiina, Rainer, Gerli ja kõige noorem talguline 8-kuune Rihard!
Pilte vaata Pildigaleriist 
 
"Pikavere JƵulumeloodia" PDF Print E-mail

19.detsembril 2015 kell 19.00 Pikavere kultuurikojas (vana vallamaja).

Junnumaa kuukirjas Maarja Pikkmets`a artikkel "Pikavere vanas vallamajas seab end mugavalt sisse kultuur"
Pikaveres, vanas vallamaja hoones kasvatab juuri uus elanik – kultuur. Vanas vallamajas, mida nüüd sobilikumalt Pikavere kultuurikojaks võib kutsuda, hakkab lähiaastatel toimuma üha enam üritusi, et kultuur Koonga elanikele kättesaadavamaks muuta. Esimest kontserti saab nautima tulla juba selle aasta sees. 19. detsembril toimub Pikavere kultuurikojas 2015. aasta kõige jõulusema tundega kontsert - „Pikavere Jõulumeloodia”. Kontserdiidee kasvas välja eelmisel aastal samas paigas toimunud Kidise Jõulumuusika põhjalt. Nemad liikusid oma tegemistega edasi, kuid et vanale vallamajale sai muusikaga juba soe sisse puhutud, toimub ka sel aastal heategevuslik kontsert. Publikut tervitavad tuttavad näod ja hääled, juurde on tulemas uusi sõpru. Üles astuvad Carol Annuk, Liis Viin ja Liina Vokk, Siim Siimer ja Ivo Leesaar, Ants ja Haldi Välimäe, Inglismaa edetabelite tipust Tom Browning ja Christina O'Carroll ning Eesti oma laulja, laulukirjutaja ja helilooja Chalice/Jarek Kasar. Kontserdil kuuleb nii lauljate omaloomingut kui tuttavaid jõuluviise, seda kõike mahedas küünlavalguses. Kogu piletitulu annetatakse puudust kannatavate perede toetuseks. Lisaks muusikale on võimalus tutvuda näitusega „Hirmus Ants ja Vallamaja”, nautida sooja jooki ja suupisteid kohvikus ning teha veel viimase hetke jõuluoste, toetades kohalikke ettevõtjaid ja käsitöölisi. Piletid saadaval Piletilevis. Piletiinfot ja rohkem teavet leiate meie Facebooki lehelt www.facebook.com/pikaverekultuurikoda või telefonilt 56 97 685 (Maarja). Näeme „Pikavere Jõulumeloodial”!
15.10.2015

 
Vennastekoguduse vaimulik suvepƤev Pikaveres PDF Print E-mail

03.06.2015

Laupäeval 13. juunil algusega kell 11.00 toimub Pikavere vennastekoguduse palvemajas (Pikavere küla, Koonga vald, Pärnumaa) vennastekoguduse suvepäev teemal „Palve“. 

Ettekanne õpetaja Kristjan Luhametsalt. Rühmatööd, muusika- ja palvehetked, toitlustamine. 

Vennastekoguduse suvepäev toimub juba neljandat korda – varem Nissi, Kuusalu ja Nabala palvemajades. Suvepäevale oodatakse kõiki, kellele vennastekogudus on südamelähedane või kes soovivad vennastekoguduse liikumisega lähemalt tutvuda. Oodatakse kõiki, kes otsivad vaimulikku kosutust, kinnitust ja osadust.

Päeva korraldab Eesti Evangeelne Vennastekogudus. Suvepäeva osavõtutasu on 10 eurot (sisaldab kaks söögikorda), tasumine kohapeal.

Oma osavõtusoovist palume teatada hiljemalt 8. juuniks. Info: 6608 004 või 53359850. 

E-post:  This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it

Lähem info vennastekoguduse kohta www.vennaste.ee

 
SaarimƤe tee talgud 2.mail kell 11-14 PDF Print E-mail

20.04.2015

Rohkem infot talgud.teemeara.ee/events/saarimae-tee-talgud/ 

NB! Vihma korral jäävad talgud ära. 

 
Seltsi Ć¼ldkoosolek PDF Print E-mail

06.04.2015

Pikavere Küla Seltsi üldkoosolek toimub 19.aprillil 2015 kell 15.30 Koonga raamatukogus.

Seltsil täitub kümme tegevusaastat, seega sööme ka sünnipäevakooki ja meenutame möödunud aegu. Kogunema hakkame raamatukokku alates kella 15.00 -st.

Ootame liikmete rohket osavõttu!

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Results 10 - 18 of 109
© 2020 www.pikavere.ee
J! is Free Software released under the GNU/GPL License.