Uudised
KƵik valima! PDF Print E-mail

13.10.2009
18.oktoobril on kohalike omavalitsuste valimiste põhipäev. Kes ei ole valinud elektrooniliselt või käinud eelhääletamas, tehku seda kindlasti pühapäeval. Meie vallas on seekord võimalus valida kolme nimekirja kandidaatide vahel. Kõik nad on andnud välja ka end tutvustavad lehed. Vaatame lubatu veelkord üle ja teeme valiku. Kõige tähtsam on see, et me ei jääks ükskõikseks.

Image

 
VƵitja on selgunud PDF Print E-mail

24.08.2009
Laupäeval, 22.augustil toimunud tänuüritusega tõmbasime joone alla oma sildi ja viida kavandikonkursile. Eelnevalt olid kõik pered saanud võimaluse avaldada oma arvamust parimate kavandite väljaselgitamisel. Aitäh kõigile neile, kes tagastasid vastustelehed ja lisasid ka kommentaare, ettepanekuid. Kavandikonkursist võtsid osa kaks autorit: Maive Kask esitas kolm küla sildi kavandit ja ühe viida kavandi, Aleksander Jegorov esitas ühe küla sildi kavandi ja ühe viida kavandi. Tänuüritusel tegime kõige rohkem hääli saanud kavandid ametlikult teatavaks. Väljavalituteks osutusid küla sildi kavand nr.3 märgusõnaga "Kahru", mis sai 10-ne pere hääled ja viida kavand nr.1 märgusõnaga "Via Pikavere" , mis sai 13-ne pere hääled. Mõlema kavandi autoriks on Maive Kask, kes sai auhinnaks rahalise preemia. Nagu vastustelehtedelt ja ka tänuüritusel arutelus selgus, päris sada protsenti sobivat kavandit siiski ei olnud. Väljavalitud kavandite ellurakendamisel tuleb teha mõningaid korrektuure. Maive Kask kui autor oli sellega nõus.

Loe edasi...
 
Mis teoksil! PDF Print E-mail

11.08.2009
06.augustil oli külarahval võimalus kohtuda riigikogu liikmete Mark Soosaare ja Trivimi Vellistega. Kohtumisel osalesid ka Koonga vallavanem Andres Hirvela ja Mihkli kiriku õpetaja Toomas Maarand. Mõistagi olid populaarsed teemad palvemaja renoveerimine ja kaevandused. Edaspidi anname kohtumisest põhjalikuma ülevaate.

13.augustil orienteeruvalt kell 11 külastavad meie küla Vabariigi Presidendi Kantselei inimesed.

22.augustil algusega kell 17.00 toimub külaplatsil piknik, mis on tänuürituseks küla sildi ja viida kavandikonkursist osavõtjaile - nii kavandite autoritele kui ka žüriiliikmetest külaelanikele - kõik on oodatud. Piknikul kuulutame välja võitnud kavandid ja anname üle auhinna. Arutame ka siltide ja viitade paigaldamise edasist tegevusplaani.

 
Valime vƤlja parima sildi ja viida kavandi PDF Print E-mail

06.07.2009
01.juulini sai esitada küla sildi ja viida kavandeid. Konkursile laekus neli sildi kavandit ja kaks viida kavandit. Nüüd on käes see etapp, kus kõik külaelanikud saavad oma arvamust avaldada. Nagu eelnevalt teada antud on kõik pered žürii liikmed ning iga pere valib välja ühe neile kõige rohkem meeldinud sildi ja viida kavandi.

Ootame vastuseid järgmistele punktidele:
1. Märkida teie perele kõige rohkem meeldinud küla sildi kavandi number ja soovi korral lisada kommentaar.
2. Märkida teie perele kõige rohkem meeldinud viida kavandi number ja soovi korral lisada kommentaar.
3. Märkida teie pere pingereas teisel kohal oleva küla sildi kavandi number. Seda juhuks, kui kaks kavandit saavad ühepalju hääli.
4. Kui teie pere arvates ei sobi ükski kavand või te ei soovi valimisel osaleda, siis andke kindlasti ka sellest teada ning soovi korral lisage oma ettepanekud ja märkused.

Vastused saab saata kodulehelt e-mailina lingi Kontakt alt või panna Saari mäel asuvasse "Tael-Kapak" postkasti. Ärge unustage vastamisel märkimast talu (pere) nime. Kui teie pere poolt ei laeku vastust hiljemalt 31.juuliks, loeme seda vastamatajätmiseks.

Originaalkavandeid saab näha Marjo ja Maia juures. Need, kellel ei ole arvutit ja internetti, saavad koopiad kavanditest ning vastava lehe arvamuse avaldamiseks.

 
JaanipƤevast ja ... PDF Print E-mail

25.06.2009
Selleaastane jaanilaupäev ja jaanipäev möödusid ilma sajuta, päikesepaisteliselt ja soojalt. Meie küla jaanituli toimus 20.juunil ja paraku otsustas ilmataat just sel õhtul Pikavere küla kohal taevakraanid lahti keerata. Vihmast hoolimata kogunes külaplatsile kenake hulk rahvast. Marjo tõi koormakatte ning ühisel nõul ja jõul sai "vihmavari" puude vahele üles tõmmatud, lisaks meie olemasolevale katusealusele. Sel aastal osalesid meie jaanitulel ka Maive, Tiit ja Eha Iska külast ning Rita ja Aleks Koonga külast. Toredad ja abivalmis inimesed, ootame neid edaspidigi meie üritustele. Meil oli kavas sportlikud mängud, aga need jäid seekord kahjuks vihma tõttu ära. Loodame järgmine kord tasa teha. Aitäh kõigile osavõtjatele!

01.juulini saab veel esitada sildi ja viida kavandeid. Peale seda lähevad esitatud kavandid niiöelda küla mööda rändama - iga pere peab välja valima kõige rohkem meeldinud sildi ja viida kavandi. Olgem siis osavõtlikud ja aktiivsed oma arvamust avaldama.

Aleksander tegi ettepaneku puhastada tiiki, kuhu on üksjagu vetikaid kasvanud. Oleks kena kui te annate teada, mida asjast arvate. Selle töö ettevõtmise korral oleks siis vaja ka abikäsi.

Ja ikka ei väsi kordamast - kui kellelgi on veel mingeid ettepanekuid meie küla tegemiste osas, siis andke aga teada. Kontakt

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Results 73 - 81 of 104
© 2018 www.pikavere.ee
J! is Free Software released under the GNU/GPL License.