Uudised
Huvilistele PDF Print E-mail

23.11.2009
Veel nädalajagu saab Pärnus Uue Kunsti Muuseumis vaadata Karin Kalmani keraamikanäitust.

Image

 
Avaldame arvamust PDF Print E-mail

02.11.2009
Aasta hakkab jällegi läbi saama, kätte on jõudnud aasta pimedaim aeg. Küllap on pikkadel pimedatel õhtutel meil kõigil nüüd rohkem aega. Aega vaadata küünlaleeki ning mõelda nii iseenda tegemiste kui ka kogu küla tehtu ja edasiste plaanide üle. On ju aasta lõpp ühtlasi kokkuvõtete tegemise ja ka tulevikku vaatamise aeg.

Kahel eelneval aastal oleme valinud Pikavere küla Aasta Tegija ja Aasta Toetaja. Kas jätkame seda ka sel aastal ja kes oleksid siis need tiitlite saajad?

Teine asi, mille kohta on vaja kindlasti avaldada arvamust, on küla jõulupidu. See jõulupidu oleks meil juba kuues. Kas korraldada ka sel aastal jõulupidu ning kus ja kuidas see võiks toimuda?

Palun avaldada kõigil arvamust nii tiitlite saajate kui ka küla jõulupeo kohta. Väga teretulnud on ka ettepanekud edasiste tegemiste osas.

Meeldetuletus ka neile, kellel on selle aasta seltsi liikmemaks veel maksmata. Liikmemaks on jätkuvalt 100 krooni ja seda saab maksta MTÜ Pikavere Küla Selts SEB Pank kontole  10220046701010 või Swedbank kontole 221035855740.

 
KƵik valima! PDF Print E-mail

13.10.2009
18.oktoobril on kohalike omavalitsuste valimiste põhipäev. Kes ei ole valinud elektrooniliselt või käinud eelhääletamas, tehku seda kindlasti pühapäeval. Meie vallas on seekord võimalus valida kolme nimekirja kandidaatide vahel. Kõik nad on andnud välja ka end tutvustavad lehed. Vaatame lubatu veelkord üle ja teeme valiku. Kõige tähtsam on see, et me ei jääks ükskõikseks.

Image

 
VƵitja on selgunud PDF Print E-mail

24.08.2009
Laupäeval, 22.augustil toimunud tänuüritusega tõmbasime joone alla oma sildi ja viida kavandikonkursile. Eelnevalt olid kõik pered saanud võimaluse avaldada oma arvamust parimate kavandite väljaselgitamisel. Aitäh kõigile neile, kes tagastasid vastustelehed ja lisasid ka kommentaare, ettepanekuid. Kavandikonkursist võtsid osa kaks autorit: Maive Kask esitas kolm küla sildi kavandit ja ühe viida kavandi, Aleksander Jegorov esitas ühe küla sildi kavandi ja ühe viida kavandi. Tänuüritusel tegime kõige rohkem hääli saanud kavandid ametlikult teatavaks. Väljavalituteks osutusid küla sildi kavand nr.3 märgusõnaga "Kahru", mis sai 10-ne pere hääled ja viida kavand nr.1 märgusõnaga "Via Pikavere" , mis sai 13-ne pere hääled. Mõlema kavandi autoriks on Maive Kask, kes sai auhinnaks rahalise preemia. Nagu vastustelehtedelt ja ka tänuüritusel arutelus selgus, päris sada protsenti sobivat kavandit siiski ei olnud. Väljavalitud kavandite ellurakendamisel tuleb teha mõningaid korrektuure. Maive Kask kui autor oli sellega nõus.

Loe edasi...
 
Mis teoksil! PDF Print E-mail

11.08.2009
06.augustil oli külarahval võimalus kohtuda riigikogu liikmete Mark Soosaare ja Trivimi Vellistega. Kohtumisel osalesid ka Koonga vallavanem Andres Hirvela ja Mihkli kiriku õpetaja Toomas Maarand. Mõistagi olid populaarsed teemad palvemaja renoveerimine ja kaevandused. Edaspidi anname kohtumisest põhjalikuma ülevaate.

13.augustil orienteeruvalt kell 11 külastavad meie küla Vabariigi Presidendi Kantselei inimesed.

22.augustil algusega kell 17.00 toimub külaplatsil piknik, mis on tänuürituseks küla sildi ja viida kavandikonkursist osavõtjaile - nii kavandite autoritele kui ka žüriiliikmetest külaelanikele - kõik on oodatud. Piknikul kuulutame välja võitnud kavandid ja anname üle auhinna. Arutame ka siltide ja viitade paigaldamise edasist tegevusplaani.

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Results 73 - 81 of 106
© 2018 www.pikavere.ee
J! is Free Software released under the GNU/GPL License.