Uudised
Lätlaste külaskäik PDF Print E-mail

20.04.2011
18.aprillil võõrustas Sepa talu perenaine Nele külalisi Lätist.  Demo Farmi projekti raames olid lätlased tutvumas Sepa mahetaluga. Lisaks sellele tutvustas Nele külalistele ka meie külaseltsi tegemisi ja palvemaja. Vaata ja loe ka http://sepamahetalu.wordpress.com

 
Uus katus PDF Print E-mail

14.04.2011
Aitäh Aleksandrile ja Vambolale, kes panid küla välikäimlale uue katuse - bituumensindli. Vana kattematerjali - tõrvapapi oli tuul juba mitu korda lahti löönud ja ilmastikutingimused oma töö teinud. Eks katusel ole ju ehitise säilimisel tähtis osa, sellepärast tuligi see töö ette võtta.

 
Kevad 2011 PDF Print E-mail

11.04.2011
Küla keskel laiutab jälle järveke. Sel kevadel on vett võrreldes eelmise aastaga mõnevõrra vähem. Kuigi nii mõnegi talu väravas ja õue all on vesi, on meie külas olukord siiski normaalne, erinevalt mõnest teisest Eestimaa paigast.

30.aprillil teeme külas talgupäeva. Esialgselt on plaanis korrastada külaplatsi, riisuda tänavaääri ja kui aega veel üle jääb, siis võtta maha ka võsa. Loomulikult oleneb ära tehtava töö maht ka osavõtjate arvust. Õhtupoole peame piknikku ja süütame maitule.

Kuna praegusel seltsi juhatusel saab täis kolm aastat, siis on vaja kokku kutsuda üldkoosolek, et valida uus juhatus. Üldkoosolek on plaanis samuti teha 30.aprillil, kellaajaliselt õhtupoole enne piknikut.
Püüame oma aega nii planeerida, et meil kõigil oleks võimalik üldkoosolekust osa võtta.  

Põhjalikum informatsioon edaspidi.

 
Sepa mahetalu PDF Print E-mail

05.04.2011
Meie külas on tegeletud ja tegeletakse ka edaspidi ettevõtlusega. Sepa mahetalul on nüüd ka oma koduleht http://sepamahetalu.wordpress.com 
Vaadake pilte ja lugege vahvaid lugusid. 

 
Teeme Ă„ra 2011 PDF Print E-mail

01.03.2011
Teeme Ära tänavune üleeestiline talgupäev toimub 07.mail. Täpsem informatsioon kodulehel  http://www.teemeara.ee

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Results 46 - 54 of 104
© 2018 www.pikavere.ee
J! is Free Software released under the GNU/GPL License.