Uudised
Tormi pahateod PDF Print E-mail

28.10.2019

Image 

Image 

Image 

Image 

Image 

Image 

Image 

Image 

Image 

Image 

 
Talgud 2019 PDF Print E-mail

10.05.2019

Seekordne Teeme ära talgupäeva hommik 4.mail üllatas Pikaveres kerge lumega. Meie ennast sellest segada ei lasknud. Kuigi ilm oli jahe ja tuuline, vihma päeva jooksul õnneks ei sadanud. Tegime osaliselt ära plaanitud tööd - riisusime tiigi ümbrust ja külaplatsi, lõikasime võsa, parandasime ära katkisõidetud prügikasti. Pinkide parandamise ja värvimistööd lükkasime edasi. Värvimistöid saab teha edaspidi, kui ilm on eelnevalt kuiv. Aitäh meie talgulistele - Malle, Maia, Marjo! 

 
Alustasime heakorrastamisega PDF Print E-mail

15.04.2019 

Image

Image 

Image 

Image 

 
2019.a. kevad Pikaveres PDF Print E-mail

18.03.2019 

Image

Image 

Image 

Image 

Image 

Image 

Image 

Image 

Image 

Image 

Image 

Image 

Image 

 
Talgud 2018 PDF Print E-mail

07.05.2018

5. ja 6. mai möödusid meie külas talgute tähe all. Osa inimesi korrastas oma kinnistuid ja osa inimesi leidis oma tööde kõrvalt aega külaplatsi ja teadetetahvli korrastamiseks.
Teeme Ära ühistalgutena oli välja kuulutatud külaplatsi ja tänavaäärte riisumine ning teadetetahvli ja postkastide vanast värvist puhastamine  ja uuesti ülevärvimine. Värvimisel kasutasime Mihkli kihelkonna värve. Kuna laupäeval ei jõudnud kogu teadetetahvlit ja postkaste (teist korda) ära värvida, jätkasime tööga ka pühapäeval.
Väga tore, et mõne kuu eest külasse kolinud noore pere liikmed - Tiia ja poisid Rauno ja Reimo - otsustasid küla ühistegemises kohe kaasa lüüa. Poisid olid tublid ja töötasid võrdselt täiskasvanutega, riisusid ja värvisid.
Ühistalgutest osavõtjad olid Tiia, Rauno, Reimo, Aivar, Aimi, Maia ja Marjo.

Küla üldise heakorrastamisega alustasime allkülas juba nädal aega varem. Riina, Aivar, Karin, Annamaria ja Urmas riisusid ära oma kruntidega piirnevad küla peatänava ääred. Aimi, Maia, Malle ja Marjo riisusid lisaks oma maaga piirnevale teeäärele ära ka küla peatänava ääred Jaagu tänavast kuni külaplatsini. Kindlasti on enamus inimesi korrastanud oma majade ümbrused ja juba niidetakse ka muru. See kõik on kaasa aidanud sellele, et meil on valdavas osas jälle heakorrastatud ja kaunis küla.
AITÄH KÕIGILE TUBLIDELE TEGIJATELE!
Pilte vaata pildigaleriist.

Image

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Results 1 - 9 of 109
© 2020 www.pikavere.ee
J! is Free Software released under the GNU/GPL License.