Uudised
Talgud 2019 PDF Print E-mail

10.05.2019

Seekordne Teeme ära talgupäeva hommik 4.mail üllatas Pikaveres kerge lumega. Meie ennast sellest segada ei lasknud. Kuigi ilm oli jahe ja tuuline, vihma päeva jooksul õnneks ei sadanud. Tegime osaliselt ära plaanitud tööd - riisusime tiigi ümbrust ja külaplatsi, lõikasime võsa, parandasime ära katkisõidetud prügikasti. Pinkide parandamise ja värvimistööd lükkasime edasi. Värvimistöid saab teha edaspidi, kui ilm on eelnevalt kuiv. Aitäh meie talgulistele - Malle, Maia, Marjo! 

 
Alustasime heakorrastamisega PDF Print E-mail

15.04.2019 

Image

Image 

Image 

Image 

 
2019.a. kevad Pikaveres PDF Print E-mail

18.03.2019 

Image

Image 

Image 

Image 

Image 

Image 

Image 

Image 

Image 

Image 

Image 

Image 

Image 

 
Talgud 2018 PDF Print E-mail

07.05.2018

5. ja 6. mai möödusid meie külas talgute tähe all. Osa inimesi korrastas oma kinnistuid ja osa inimesi leidis oma tööde kõrvalt aega külaplatsi ja teadetetahvli korrastamiseks.
Teeme Ära ühistalgutena oli välja kuulutatud külaplatsi ja tänavaäärte riisumine ning teadetetahvli ja postkastide vanast värvist puhastamine  ja uuesti ülevärvimine. Värvimisel kasutasime Mihkli kihelkonna värve. Kuna laupäeval ei jõudnud kogu teadetetahvlit ja postkaste (teist korda) ära värvida, jätkasime tööga ka pühapäeval.
Väga tore, et mõne kuu eest külasse kolinud noore pere liikmed - Tiia ja poisid Rauno ja Reimo - otsustasid küla ühistegemises kohe kaasa lüüa. Poisid olid tublid ja töötasid võrdselt täiskasvanutega, riisusid ja värvisid.
Ühistalgutest osavõtjad olid Tiia, Rauno, Reimo, Aivar, Aimi, Maia ja Marjo.

Küla üldise heakorrastamisega alustasime allkülas juba nädal aega varem. Riina, Aivar, Karin, Annamaria ja Urmas riisusid ära oma kruntidega piirnevad küla peatänava ääred. Aimi, Maia, Malle ja Marjo riisusid lisaks oma maaga piirnevale teeäärele ära ka küla peatänava ääred Jaagu tänavast kuni külaplatsini. Kindlasti on enamus inimesi korrastanud oma majade ümbrused ja juba niidetakse ka muru. See kõik on kaasa aidanud sellele, et meil on valdavas osas jälle heakorrastatud ja kaunis küla.
AITÄH KÕIGILE TUBLIDELE TEGIJATELE!
Pilte vaata pildigaleriist.

Image

 
Meie tegemised PDF Print E-mail

26.06.2017

Sedakorda on jaanipäev jälle möödas ja suvi täies hoos, kuigi ilm sarnaneb pigem sügisele. Ka jaanilõke ei jäänud tegemata.

Pühade ajal oli Saari tiigi ümber näha liikumas võõraid inimesi, jätkuvalt käiakse meie küla vaatamas.  

Vaatamata kõledale ilmale kasvab rohi jõudsasti ja trimmerdamise-niitmise tööd jagub. Oleme korduvalt niitnud külaplatsi ja tiigi ümbrust, peatänava ääri, sest küla üldise heakorrastatud ilme saavutamiseks ei piisa ainult oma õue korras hoidmisest. Õnneks leidub meil neid inimesi, kes saavad aru, et mitte miski ei seisa korras iseenesest, vaid selleks tuleb leida aega ja näha vaeva. 
Aitäh Jormale ja Aleksanderile, kes on niitnud oma murutraktoritega külaplatsi lagedamat osa. Aitäh Küllile, kes on niitnud mäe pealt oma muruniidukiga. Aitäh Mälgu-Jüri perele, kes on trimmerdanud Saari mäe külgi, tiigi ümbrust ja "võitleb" pealekasvava võsaga.
Loodame siiralt, et peale nimetatute leidub veel inimesi, kes aitavad kaasa küla ühisala heakorrastamisel, on ju rohu-võsa kasvuaega üksjagu ees.
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Results 1 - 9 of 108
© 2019 www.pikavere.ee
J! is Free Software released under the GNU/GPL License.