Uudised
Pikavere talgud 05.mail kell 11 - 15 PDF Print E-mail
Image
 
Meie tegemised PDF Print E-mail

26.06.2017

Sedakorda on jaanipäev jälle möödas ja suvi täies hoos, kuigi ilm sarnaneb pigem sügisele. Ka jaanilõke ei jäänud tegemata.

Pühade ajal oli Saari tiigi ümber näha liikumas võõraid inimesi, jätkuvalt käiakse meie küla vaatamas.  

Vaatamata kõledale ilmale kasvab rohi jõudsasti ja trimmerdamise-niitmise tööd jagub. Oleme korduvalt niitnud külaplatsi ja tiigi ümbrust, peatänava ääri, sest küla üldise heakorrastatud ilme saavutamiseks ei piisa ainult oma õue korras hoidmisest. Õnneks leidub meil neid inimesi, kes saavad siiski aru, et mitte miski ei seisa korras iseenesest, vaid selleks tuleb leida aega ja näha vaeva. 
Aitäh Jormale ja Aleksanderile, kes on niitnud oma murutraktoritega külaplatsi lagedamat osa. Aitäh Küllile, kes on niitnud mäe pealt oma muruniidukiga. Aitäh Mälgu-Jüri perele, kes on trimmerdanud Saari mäe külgi, tiigi ümbrust ja "võitleb" pealekasvava võsaga.
Loodame siiralt, et peale nimetatute leidub veel inimesi, kes aitavad kaasa küla ühisala heakorrastamisel, on ju rohu-võsa kasvuaega üksjagu ees.
 
06.mail talgutel PDF Print E-mail

08.05.2017

Seekordsetel talgutel korrastasime oma külaplatsi. Aeg üheteistkümnest kolmeni möödus kiiresti, aga kõik planeeritud tööd saime tehtud. Riisusime lehti ja vedasime ära, lihvisime üle lauad-pingid ja värvisime need siis uuesti. 
AITÄH MEIE TALGULISTELE - Mati, Ursula, Aivar, Külli, Malle, Aimi, Maia ja Marjo!
Pilte vaata pildigaleriist.

 
Meie jaanituli PDF Print E-mail

27.06.2016

Sel aastal on kuidagi nii kujunenud, et me ei ole oma üritusi planeerinud, aga toimunud on nii talgud kui ka nüüd jaanituli. Vambola on meil ikka lõkkemeister olnud. Nad olid Külliga kodus arutanud, et lõkke peaks jaanilaupäeval ära põletama ja nii info suust-suhu liikuma hakkaski. Sel aastal oli ka ilm ilus ja soe, seega käis küla lõkke äärest läbi päris palju rahvast. Tore oli, aitäh teile kõigile!

 

 
ATV-de ja mootorrataste soidukoht PDF Print E-mail

25.05.2016

Pikavere külas asuv Biopuhasti kinnistu on ette nähtud ATV-de ja mootorratastega sõitmiseks. Kinnistul on väike küngas ja vallid. Huvi korral on võimalik kinnistut veelgi atraktiivsemaks muuta.
Kinnistu on avalikus kasutuses, rendileping 11.05.2016 - 10.05.2017. Iga sõitja vastutab ise ohutuse ja tagajärgede eest, järgida tuleb tuleohutusnõudeid, olmepraht tuleb enda järelt koristada, jälgida tuleb kinnistu piire.
Kõrval asuva kinnistu omanik on teinud ka omapoolse "kingituse" - lasknud vedada kinnistu piiri äärde mitu koormatäit sõnnikut. Või on see tema viis oma kinnistu piire tähistada!? Kas see on ka keskkonnakaitse nõuetele vastav?

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Results 1 - 9 of 105
© 2018 www.pikavere.ee
J! is Free Software released under the GNU/GPL License.